About Mavi Tur Marmaris

Salgın dolayısıyla kalabalıktan uzak sessizlik ve huzuru arayanlar, kendilerine ait veya kiraladıkları lüks yatlarda doğayla iç içe tatil imkanı buluyor.

Tekne sahibi, rezervasyonu kiracının seçimi doğrultusunda ileri bir tarihe erteler. Bu koşul sokağa çıkma yasağı veya seyahat kısıtlaması gibi genel uygulama ve gelişmelerde geçerlidir.

Üyeler veya hizmet sağlayıcılar hakkında elektronik posta adresleri de dâhil herhangi bir bilginin ilgili kişilerin izni olmaksızın toplanması veya 6698 sayılı KVKK uyarınca ihlal teşkil edecek diğer uygulamalarda bulunulması

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et

Guletlerin en büyük avantajı, salon ve kişisel alanlar gibi farklı yaşam alanlarını barındırmasıdır. Bu sayede hem sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmenize hem de kendi başınıza kalabilmenize olanak tanır. 

Bodrum’da tatil için kiralayacağınız tekneyi kriterlere göre sıralayıp kendinize en uygun olan kolayca seçebilirsiniz.

► Giriş işlemleri sırasında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde işlem yaparak misafirlerin detaylı seyahat geçmişi kayıt altına alınacaktır.

► Misafirlerin talep etmesi halinde içecek servisleri tek kullanımlık bardaklar ile yapılacaktır. Ayrıca dileyen misafirlerin kullanımı için maske ve eldiven temin edilecektir.

Bakan Çavuşoğlu Dışişleri Şehitliği'ni ziyaret etti İçişleri Bakanlığı: Bitlis'te Eren-Abluka operasyonu başlatıldı İkinci el araba alım satımı yapan 4 internet sitesine soruşturma Irak'ın kuzeyinde two terörist etkisiz hale getirildi Bakan Çavuşoğlu'ndan Dışişleri Şehitliği'ne ziyaret

Bodrum Yarımadası’nda doğal koruma alanı olarak tescil edilen Kara Ada’nın karşısında yer alan Waterside Bodrum, Milas Havalimanı’na 30 dakika, more info Bodrum’a ise five dakika mesafede. Sadece 21 evin bulunduğu 270 metre uzunluğundaki özel sahil, Waterside Bodrum’u diğer tatil lokasyonlarından ayıran en büyük özelliği.

Ayrıca bayanlar için ayrı havuz ve plaj seçenekleri ile bu otellerde daha rahat denize girme imkânı bulabileceğinizden de emin olabilirsiniz.

Bodrum Turu'muzda belirlenen saat'ler arasında yemekler ana restourant'ta açık büfe olarak verilmektedir.

Eğer aradığınız sorunuzun cevabını bulamadı iseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Siz değerli misafirlerimize gardenımcı olmaktan mutluluk duyarız.

360 derece terasın görkemli manzarası karşısında yemek yeme keyfinin yanı sıra, kuş sesleri eşliğinde çam ağaçları arasında yapacağınız bir kano yolculuğu, Bördüguess’in caretta carettaları ile yakından tanışıp birlikte yüzme şansı ve konaklarken yemyeşil ormanın içindeki derede yüzen kuğuları izleme fırsatı sizi bekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *